İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR
 
 
              
ADI SOYADI
GÖREVİ
BAŞLANGIÇ
BİTİŞ
1
Necdet TÜRKER
Kaymakam
05.08.1991
05.08.1993
2
Şemseddin ERKAYA
Kaymakam
05.08.1993
05.12.1995
3
Recep GÜNER
Kaymakam V.
05.12.1995
26.02.1996
4
İbrahim AKIN
Kaymakam V.
26.02.1996
14.08.1996
5
Ahmet YILDIRAR
Kaymakam V.
28.10.1996
17.03.1997
6
Adem USLU
Kaymakam
17.03.1997
20.11.1997
7
Osman Ali DURMUŞ
Kaymakam V.
20.11.1997
27.07.1998
8
Adem USLU
Kaymakam
27.07.1998
30.10.2000
9
Ahmet YILDIRAR
Kaymakam V.
30.10.2000
11.06.2001
10
İsmail Altan DEMİRAYAK
Kaymakam V.
11.06.2001
12.09.2001
11
Fadıl KARAMAN
Kaymakam V.
12.09.2001
12.04.2002
12
Mehmet Ali ÖZKAN
Kaymakam V.
12.04.2002
07.11.2002
13
Bayram GALE
Kaymakam V.
07.11.2002
07.04.2003
14
Osman ALTIN
Kaymakam V.
07.04.2003
09.10.2003
15
Ahmet ÜMİT
Kaymakam V.
09.10.2003
15.12.2003
16
Aslı AYNAOĞLU
Kaymakam V.
15.12.2003
19.03.2004
17
Üzeyir Aziz ÖZEREN
Kaymakam V.
19.03.2004
29.11.2004
18
Muammer KÖKEN
Kaymakam V.
29.11.2004
23.04.2005
19
Üzeyir Aziz ÖZEREN
Kaymakam V.
23.04.2005
09.09.2005
20
Cemil ÖZTÜRK
Kaymakam V.
09.09.2005
14.04.2006
21
Ali ARIKAN
Kaymakam
14.04.2006
11.10.2007
22
Ömer DAĞDEVİREN
Kaymakam V.
11.10.2007
29.03.2008
23
Şakir Öner ÖZTÜRK
Kaymakam
04.04.2008
21.11.2009
24
İsmail TEZEL
Kaymakam V.
21.11.2009
07.04.2010
25
Tamer KILIÇ
Kaymakam V.
07.04.2010
21.05.2010
26
Serap ÖZMEN
Kaymakam V.
21.05.2010
06.07.2010
27
Yakup BÖLÜKBAŞI
Kaymakam V.
06.07.2010
30.10.2010
28
Turan SOĞUKOLUK
Kaymakam V.
30.10.2010
11.12.2010
29
M. Emin ELMALI
Kaymakam V.
31.01.2011
25.03.2011
30
Serap ÖZMEN
Kaymakam V.
25.03.2011
11.04.2011
31
Saadettin DOĞAN
Kaymakam V.
11.04.2011
15.09.2011
32
Muhittin GÜREL
Kaymakam V.
15.09.2011
08.11.2011
33
İsmail TEZEL
Kaymakam V.
08.11.2011
19.03.2012
34
Soner ÖZER
Kaymakam
19.03.2012
15.08.2013
35
Uğur YILDIRIM
Kaymakam V.
15.08.2013
01.01.2014
36
Muhammet KAYA
Kaymakam V.
06.01.2014
27.06.2014
37
Muhammed Serkan ŞAHİN
Kaymakam
27.06.2014
 20.12.2016
 38
Necdet ÖZDEMİR
Kaymakam
28.12.2016
24.09.2018
39
Muhammet ÖZYÜKSEL
Kaymakam
03.10.2018
Görevde